Girişimler

Yukko.com kapandı

Yukko.com kepenkleri indirdi!

Özellikle Arena ve iş ortaklarının desteği ile hızlı ve agresif bir büyüme gösteren Yukko.com ‘un kapanacağı ile ilgili ilk duyumu eksisözlük’ten aldık.

Alışveriş yapan müşterilerin internette müşteri hizmetleri ve alışveriş deneyimini genel olarak beğendiği Yukko.com’un kapanması sektör açısından bizleri de üzdü.

ilk açıldığı Ağustos 2017 tarihinden itibaren özellikle beyaz eşya ve elektronik kategorisinde beklenildiği gibi çok iyi fiyat indirimleri ve kampanyalar yaptılar. Özellikle yeni üye olanlara 100 TL ve 75 TL’lik indirim çeki fırsatıyla popüleritesini kısa sürede katlamıştı. Fiyat rekabetine dayanamayan Yukko.com aşağıdaki mesajı ile sektöre veda etti. Ülkemizde e-ticaret sektörüne kattığı değerler için teşekkür ediyoruz.

Değerli Müşterimiz,

yukko-com
Şirketimiz Online Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş. yaşanılan ekonomik gelişmelere bağlı olarak online perakendecilik faaliyetlerini sonlandırmaya karar vermiştir. Tüm müşteri ve iş ortaklarımıza 3 yıllık faaliyet dönemimizde şirketimize göstermiş oldukları güvenden dolayı teşkkür ederiz.

www.yukko.com sitemizden almış olduğunuz ürünlere ilişkin olarak gerekli durumlarda destek@yukko.com adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve destek almaya devam edebilirsiniz.

Konu ile ilgili:  Tarla.io, çiftçinin sorunlarını çözmek istiyor

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu