TasarımWeb Tasarım

Yabancı tasarım ödülleri siteleri

Tasarımını yaptığınız siteniz ile web sitesi ödüllerine başvurabilirsiniz. Böylece hem marka bilinirliğiniz artar hemde ödül almanız durumunda sitenize hatırı sayılır sayıda ziyaretçi trafiği sağlayabilirsiniz. Türkiye’de Altın Örümcek ve Webrazzi Ödülleri bu alanda ilk akla gelen web sitesi ödülleri yarışmalarıdır.

Yabancılarda web ödülleri yarışmaları daha fazla. Ayrı kategorilerde birbirinden farklı sektörlerde web siteleri ödül için yarışıyor. Web sitenizin kategorisi ne olursa olsun size uygun kategoride web tasarım ödülleri yarışmasına katılmanız mümkün.

Awwwards web dünyasında en prestijli web ödülleri yarışmalarından biridir. Türkiye’den ve dünyadan en ünlü tasarım ajansları ve web geliştiricileri bu yarışmaya ayrı bir önem verir. Katılım ücretlidir. Detayları yukarıda verdiğimiz linkten bulabilirsiniz.

CSS Winner sertifikalı ödül yarışması düzenleyen web ödülleri yarışmalarındandır. Yarışmalara katılmak cüzi bir ücrete tabidir.

Webbyawards 1997 yılından bu yana web ödülleri düzenleyen en eski sitelerden. Takip ederseniz harikulade siteler keşfedebilirsiniz.

CSS Design Awards da tasarım alanında web ödülleri veren bir başka kuruluş.

Web siteleri ödülleri veren kuruluşları takip etmek, yarışmalara katılmak, sitenizi tanıtmanıza ve birbirinden faydalı siteleri keşfetmenize olanak sağlar. Aklınıza gelen başka web ödülü veren yabancı kuruluş varsa yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Dünyaca ünlü tasarım blogu creativebloq ve çıkardığı net web magazine dergisi tarafından düzenlenen bir web yarışmasıdır. 2010 yılından bu yana düzenlenmektedir.

Konu ile ilgili:  Grafik editörleri ve infografik araçları listesi

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu