Girişimler

Veteriner bilgi paylaşım platformu

En iyi veteriner siteleri

Vetrehberi – Veteriner Sitesi

Veterinerlik ile ilgili hem niş kategorilerde hemde genel olarak bir çok veteriner bilgi paylaşım sitesi bulunmaktadır. Bugün size tanıtacağımız vetrehberi.com 2016 yılında notdefteri ekibi ve Veteriner Hekim Dursun Ali Şimşek tarafından kurulmuştur. Vetrehberi.com Dursun Ali Şimşek’in veterinerlikle ilgili kurduğu ilk girişim değil. Daha önce 2006 yılında açtığı gencveteriner.com forumunda 10 yıl boyunca veteriner hekimleri ve veterinerlik okuyanları bir araya getirmiş. 2016 yılında vetrehberi.com projesine başlayınca gencveteriner.com’u sonlandırmış.

Vetrehberi hakkında

Vetrehberi.com: 2016 yılında webhoca ekibi tarafından kuruldu. Veterinerlik ve hayvan sağlığı sektöründe niş web sitesidir. Portalda Veteriner Hekimlik okuyan öğrenciler, uzman hekimler ve akademisyenler yazarlık yapmaktadır. Sitede yer alan soru-cevap formunda 1.500’den fazla soru-cevap bulunmaktadır.

VetRehberi, Veteriner Hekimlik mesleği, hayvan sağlığı, hayvan hastalıkları, hayvan beslenmesi, hayvan ırkları, hayvan eğitimleri, hayvan resimleri, hayvan videoları, books, sözlük, ilaçlar hakkında içerik yayınlayan bilgi platformudur.

Vetrehberi İstatistikler

2016 yılında yayın hayatına başlayan vetrehberi.com şuanda günlük tekil ortalama 5.000 ziyaretçi 6.900 sayfa görüntülenmesi aylık 110.000 tekil ziyaretçi ve 177.000 sayfa görüntülenmesine sahip. Pet, Çiftlik, Kümes vb. tüm hayvanlarla ilgili hayvan sahiplerinin soru sorduğu uzman veteriner hekimlerin cevap verdiği günlük ortalama 10 soru sorulan aktif bir soru-cevap sayfasına sahip. Siz de hayvanlarınızın sağlığı ile ilgili merak ettiklerinizi vetrehberi.com/soru-cevap bölümünden sorabilirsiniz.

Sitede Veteriner Hekim Dursun Ali Şimşek dışında Prof. Dr. Veysi Aslan, Prof. Dr. Hazım Gökçen, Vet. Hek. Dr. Kaya Demirözü, Vet. Hek. Dr. Can Demir, Vet. Hek. Tahir Yavuz, Vet. Hek. Dr. Ahmet Sait, Vet. Hek. Dr. Alper Bayrakal, Vet. Hek. Can Metin Yazıcı, Vet. Hek. Emre Başaran, Vet. Hek. Hıdır Altuntaş, Vet. Hek. Ufuk Akbaş gibi alanında uzman bir çok veteriner yazı yazıyor soru cevaplıyor.

Konu ile ilgili:  Girişimcilik merkezleri ve yatırımcılar listesi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu