Webhoca
Webhoca.com

Themeforest tema satın alma rehberi

0 286

Themeforest tema satın alma rehberi

İnternetten ücretli wordpress tema satın alma rehberi

en-iyi-ucretli-ucretsiz-wordpress-temalari
Türkiye’de ve Dünyada en çok kullanılan blog altyapısı

Yaklaşık 5 yıldır themeforest’tan aktif tema satın alıp web projeleri geliştiriyorum. Ondan önceki 3 yıl tema almadım ancak tüm temaları takip edip bazılarının null sürümlerini kurup bloglarda denemişliğim vardır. On binlerce şablon demosu inceleyip binlerce temayı wordpress paneline kurdum. Birçok yerli ve yabancı sitede hazırlanan en çok indirilen wordpress temaları listelerinde ilk sıralarda yer alanları kullandım.

WordPress premium tema üreticileri

Genellikle her ay düzenli olarak themeforestta en çok satılan ve en çok indirilen wordpress temaları listesini kontrol ederim. Yine popüler olan veya yeni çıkan temalara ara ara bakarım. Sadece themeforestta değil. Estonya’da bir Türk’ün de çalıştığı gabfire, yine türk geliştiricilerin olduğu fuelthemes, yerli tema üreticilerimiz safir tema, trendwp, themify, magazine3, mythemeshop, famethemes, majo-themes, templatic, theme-fuse, elegantthemes, wpzoom, theme-junkie, templatemoonster gibi eski yeni birçok tema üreticisinden tema satın aldım veya null olarak temalarını üniversite yıllarında kullandım.

Gelmiş geçmiş en iyi wordpress temaları

Sahifa, good news, magazine, avada, yirmi onüç, yirmi on dört, yirmi onbir, enfold, colormag, zerif, magazi, hueman, thesis, genesis gibi efsanele olmuş wordpress temalarını saymıyorum bile. Newspaper, smartmag, remal, newsmag, voice, flexmag, hot topix, max mag, multinews, volt, 15zine, gibi son dönemde trend olup yaptığı temalarla themeforestın en popüler temaları haline gelen temalarda var.

WordPress blog teması satın alma

WordPress e-ticaret teması satın alma

Wordress haber teması satın alma

En çok indirilen wordpress temaları hangileri?

themeforest-wordpress-temalari
Themeforest dünyada tema yapımcılarının ürünlerini sattığı online pazar yeri.

Bunların içinde bir tanesi var ki aldığıma alacağıma pişman olduğum ve bir kez denedikten sonra bir daha hiçbir şekilde wordpress admin paneline yüklemediğim Legatus teması. İşlevsellik, sadelik, seo, hız, tasarım her açıdan çok berbat bir tema. Şimdi diyeceksiniz ki tamam ama themeforestta en çok satan temalar listesinde . Bunun tek bir nedeni var. Yıllar önce tema yokluğunda ortaya çıkmış olması. 2012-2013 yıllarında o dönemde içerik portalı anlamında 1-2 haber temasından biri. Hani atalarımız demiş ya: “Koyunun bulunmadığı yerde keçiye Abdulrahman Çelebi derler.” işte bu da öyle bir tema. Kategorilerine göre gelmiş geçmiş en iyi wordpress temaları bir başka yazımızın konusu olsun. Sizin wordpress temaları hakkında görüşleriniz neler?

Konuyla ilgili:  Wordpress tema satın alabileceğiniz siteler

 

Bir yorum yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir