Webhoca
Webhoca.com

Reklam

Webhoca.com blog, blogger, wordpress rehberleri, wordpress blog tasarımı, wp tema ve plugin rehberleri, tasarım kaynakları konularında içerik yayınlayan bilgi blogudur.

Webhoca.com yukarıdaki kategorilerde kendine has okuyucu kitlesiyle bu alanda faaliyet gösteren şirketler için hedef odaklı bir reklam platformu sunmaktadır. Gün geçtikçe gelişen kaliteli içeriği, değerli okuyucuları ile birlikte ilgiyle takip edilen bloglardan birisi haline gelmiştir.

Sitede ürün, marka tanıtımları veya banner reklam çalışması yapılmaktadır. Reklamlar blog konseptine uygun şekilde hazırlanan sponsor içerikler veya bannerlardan oluşmaktadır. Webhoca.com’un SEO analiz sonuçlarına şu linkten Google, Yandex gibi arama motoru indexlerine ve Alexa pagerank değerlerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Webhoca.com’da yer alan reklam seçeneklerimiz;

SPONSORLU İÇERİK REKLAMLARI VE TANITIM YAZILARI

728x90-adblockWebhoca.com platformu ve alt sitelerinde ürün-marka reklamları ve diğer tanıtım yazıları blog konseptine uygun şekilde sponsorlu içerik olarak yayınlanmaktadır.

 • Webhoca.com sitemizde minimum 250 kelimeden oluşan blog konseptine uygun hazırlanmış tanıtım yazıları yayınlayabilirsiniz.
 • Bir yazı içinde en fazla 3 adet link çıkışı yer alabilir. Linkler tek bir siteye ait olmalıdır.
 • Tanıtım Yazıları “Sponsor İçerik” kategorisi içerisinde yer alır. Ekstra sitenin farklı yerlerinde veya kategorilerinde yayınlanabilir ancak ücretlendirme farkı bulunmaktadır.
 • Tanıtım yazısında en az 1 adet görsel içerik yer almalıdır. Görsel içerik formatları jpg, png, gif formatında olabilir.
 • Sponsorlu içerikler sitede süresiz olarak yayınlanır. Blog yayında kaldığı müddetçe silinmez.
 • Tanıtım yazıları tümüyle reklam içeren metinlerden veya konu/anlam bütünlüğü olmayan yazılardan oluşamaz. Blog içeriğine uygun doğal reklam metni olmalıdır. Webhoca editörleri tarafından incelendikten sonra yayına alınır. Gerekli görüldüğü takdirde editörler tanıtım yazılarını onay almadan düzenleyebilirler.
 • Bahis, alkol, uyuşturucu, kumar vb. gizlilik şartlarımızda da yer alan reklam çalışmaları asla yapılmamaktadır. Ayrıca yetişkinlere özel ürünlere/sitelere ait reklam çalışmaları da yapılamaz.
 • Reklam çalışması yaptığımız 3.şahıs iş ortaklarımız yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 • Ücretlendirme: Webhoca.com’da doğal içerik reklamları bir defaya mahsus ücretlendirilir ve site yayında olduğu sürece yayında kalır. Tek seferlik tanıtım yazısı ücreti 350 TL’dir.

Sitede doğal içerik olarak görünen, içeriğin doğallığını bozmayacak şekilde hazırlanan, ziyaretçilere faydalı, eğitici ve eğlendirici içeriklerle tanıtım hikayesini anlatma

 • Tanıtım Yazısı olarak sürekli yayınlamak istiyorsanız aylık 75 TL 3 aylık 200 TL 6 aylık 300 TL yıllık 600 TL’dir İçerik tarafımızca hazırlanırsa ekstra 50 TL ücreti bulunmaktadır.
BANNER REKLAM SEÇENEKLERİ
 • 1 Aylık Banner Reklam Ücreti 100 TL’dir. Yayınlandığı tarihten itibaren 30 gün yayında kalır. “Banner Reklam” görseli reklam verenler tarafından hazırlanıp teslim edilir.“Banner Reklam” yayınlandıktan sonra değiştirilemez. Reklamda herhangi bir değişiklik veya düzenleme yapılamaz.
 • Header/Footer Banner Reklam 970×90; Sitenin en üst ve en alt bölümünde yer alan reklam alanlarıdır. 970×90 ebatlarındadır.
 • Sidebar Banner Reklam 300×300; Sitenin sağ sidebar[yan] bölümünde yer alan reklam alanıdır. 300×300 ebatlarındadır.
 • Anasayfa Yazılar Arası Reklam 728×90; Anasayfada yazılar arasında yer alan reklam alanlarıdır. En etkili reklam seçeneklerimizden biridir. 728×90 ebatlarındadır.
 • İçerik Banner Reklam; Sitede yazıların sonunda yer alan 468×60 reklam alanıdır.
 • Uzun süreli anlaşmalar ve reklam iş ortaklıklarında indirimli özel fiyatlar verilmektedir.
Proje bazlı reklam çalışmaları

Projelerinize özel reklam çözümleri ve tanıtımlarıyla ilgili detaylı bilgi için www.webhoca.com/iletisim veya info@webhoca.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

SİTE GİYDİRME VE ÖZEL REKLAM ALANLARI
Sitede ana sayfada, kategori sayfalarında, galeri içerikler arasında veya özel olarak yer almak istediğiniz sayfalarda giydirme, yapışkan reklam seçeneklerimiz bulunmaktadır. Giydirme, yapışkan reklamın 1 aylık ücreti 250 TL’dir. Uzun süreli anlaşmalar ve reklam iş ortaklıklarında indirimli özel fiyatlar verilmektedir.
sks-help
– Örnek Giydirme Reklam Modeli –

Ayrıca sitemizde ihtiyaçlarınıza uygun, hedef kitlenize özel istediğiniz reklam teklifleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Detaylı reklam ve iş ortaklığı için www.webhoca.com/iletisim veya info@webhoca.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Send this to a friend