Take a fresh look at your lifestyle.

Merhaba teknoloji ve wordpress dünyası

Merhaba teknoloji ve wordpress dünyası

0 7

Selâm Olsun Bloglara Ve Bloggerlara

dijital teknoloji 

Haydi bismillah bakalım. Ecdadımız “Gayret bizden tevfik Hz.Allah’tan” demiş. WordPress’in ilk ortaya çıktığı günden bu yana kullandığı kadim söz: “Merhaba Dünya” ile açılışı yaptık.

 

Webhoca.com

Sitede hangi kategorilerden içerikler olacak

Odak noktamız Bloglar, Bloggerlık, Blog Tasarım Teknolojileri ve WordPress.

WordPress temaları, wordpress eklentileri, wordpress ile ilgili yazılım ve scriptler, wordpress işleri, wp seo, güvenlik pluginleri, worpdress ayarları, wordpress ve blog teknolojileri ana konumuzu oluşturacak.

Bunun dışında fontlar, icon-setler, wallpaperlar, wordpress ux-ui tasarımı, wp photoshop dosyaları, bootstrap,  mockup ile ilgili ilham-fikir veren içerikler paylaşacağız. Ayrıca wordpress ile ilgili marketing, dijital pazarlama, sosyal medya, eticaret konularını işleyeceğiz.

WordPress başta olmak üzere blogger, joomla, drupal, magento, opencart, xenforo, vbulletin, smf, phpBB gibi CMS(içerik yönetim sistemleri) ile ilgili içerikler yayınlayacağız.

WP & Teknoloji

Webhoca.com  Bloglar, Bloggerlık, Blog Tasarım Teknolojileri ve WordPress.

Konuyla ilgili:  Samsung Cep Telefonu Satın Alma Rehberi

Bir yorum yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu web sitesi, siteyi geliştirmek için çerezler kullanır. Siteyi ziyaret etmekle kuralları kabul ediyorsunuz, ancak isterseniz zaman çıkabilirsiniz. Onayla! Daha fazla oku!