Logo Tasarım

webhoca.png

Logo neden önemli?

logo-tasarim.jpg

Logo işe başlangıcınızdan itibaren A’dan Z’ye herşeyinizdir. Kartvizitlerden, tabelaya broşürlerden markanıza ait tüm reklamlara kadar her yerde vardır. İşletme, marka ve ürünleriniz faaliyetine devam ettiği müddetçe logo sizin müşteri gözündeki en değerli reklamınız olacak. Markanızın kurumsal kimliğini yansıtacak. Logonuz insanlara ne yapmak istediğinizi anlatacak.

Logo tasarımında 2 yöntem kullanılmaktadır.
 • 1. Standart logo tasarımı
 • 2. Profesyonel logo tasarımı

Standart Logo Tasarımı

Standart logo tasarım çalışmasıdır. Logonuz ile ilgili istek ve beğenilerinize uygun bir logo şablonu hazırlanır. İnternette var olan şekil, ikon ve çizimler ilham alınarak bir logo tasarımı yapılır. Font ve renkleri değiştirilerek bu şablona uygun hale getirilir. Hazır şekil ve ikonları kullanarak yeni bir logo yapıldığı için benzerlik ve özgünlük açısından profesyonel logo tasarımı kadar özgün değildir. Bizim yaptığımız logo tasarım bu gruptadır. Fiyatı diğerine göre daha uygundur.

Profesyonel Logo Tasarım

Eskiz çiziminden, tasarımına, kadar tüm logo tasarım çalışması adobe illustrator, corel draw gibi profesyonel araçlar kullanılarak yapılan tasarımdır. Tasarımcı bir sanatçı gibi sıfırdan markanız için istek ve beğenilerinizi göz önüne alarak logo çizer. Kullanılan font, renkler herşey %100 özgündür. İlham aldığı nokta sizin marka hikayeniz ve logonuz ile ilgili olmasını istediğiniz önerilerinizdir. Fiyatı standart logo tasarımına göre yüksek olsa da markanız için en doğru seçimdir.

Idemama.com I İş Ortağı

Türkiye’nin en iyi profesyonel logo tasarımcılarının olduğu idemama’da istediğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz. Webdijitall profesyonel logo tasarımında idemama’yı öneriyor.

is-ortagi-idemama.jpg

Logo Tasarım İstatistikleri

Türkiye’de büyük, orta ve küçük ölçekte logo tasarımı yüzlerce firma vardır. Logolar markaların görünen yüzüdür ve kullanıcıyla ilk temas logo üzerinden kurulur. İnsanların markayı tekrar hatırlaması akıllarında kalması için en önemli 2 unsur ismi ve logosudur.

Biz logo tasarımında nasıl çalışıyoruz?


Logo tasarımında standart logo tasarım yöntemini kullanmaktayız. Tasarımı yaparken şu şekilde bir yol izlemekteyiz.
one.svg

FİKİR

Logonuz ile ilgili beğeni, görüş ve fikirlerinizi alıyoruz.

two.svg

ARAŞTIRMA

Beğendiğiniz, ilginizi çeken logolara odaklanarak araştırma.

three.svg

PROJE-Tasarım

Bu aşamada logonun şekil, metin, slogan nelerden oluşacağına karar verip tasarımını yapıyoruz.

four.svg

REVİZE- İŞ TESLİM

Bu aşamada logunuzu teslim ediyoruz. Teslim ettikten sonra 3 revize hakkınız bulunuyor.

BAŞLANGIÇ

Standart Logo Tasarım
75TL 1 Logo
 • Markanıza uygun renk ve font
 • Markanıza uygun şekil ve sembol
 • Türk Patent Marka Tescil şartlarına uygun hale getirilir
 • 1 kez revize yapılır.
 • Font ve renkler değişmez
 • Hazır şekil, sembol değiştirilemez

KURUMSAL

Profesyonel Logo Tasarım
175TL 1 Logo
 • Markanıza uygun renk ve font
 • Markanıza uygun şekil ve sembol
 • Türk Patent Marka Tescil şartlarına uygun hale getirilir
 • 3 kez revize yapılır.
 • Font ve renkler isteğe göre değiştirilir.
 • Hazır şekil, sembol isteğe göre değiştirilir.
 • Photoshopta eskiz çizimi ve tasarım
 • Fikir, araştırma, tasarım, revize logo danışmanlık hizmeti

Yardım - SSS

Sık Sorulan Sorular

Evet, müşterilerimize telefonda ve whatsapp üzerinden mesai saatleri içinde destek vermekteyiz.

Evet ön görüşme ve işi teslim aldıktan sonra yaptığımız çalışmalarla ilgili 1-3 gün arasında düzenli raporlama yapmaktayız. Raporlar e-posta adresinize gönderilmektedir.

Bu tamamen işin büyüklüğüne projeye göre değişmektedir. Normal şartlarda; kişisel, tek sayfa hazır web tasarımları 3-4 gün içinde kurumsal, firma blog tasarımları 5-7 gün içinde teslim edilmektedir. İşletme, şirket web siteleri, profesyonel bloglar veya özel tasarım projelerinin süreleri işin durumuna göre değişmektedir. Ön görüşme ve araştırma süreci sonrası ortalama teslim edilme süresi önceden belirtilmektedir.

Hayır dahil değildir. İş ortağı olduğumuz ThemeForest.net, Mythemeshop, Divi, themeisle, Studiopress, Genesis, SteadyIncome, Themify, Rehub, CSSigniter, TeslaTheme, TemplateMonster, Themeum, Apollo13, SuperbThemes gibi  firmalardan beğendiğiniz herhangi bir WordPress temayı satın alabilir kurulumu, isteklerinize özel giydirme ve yapılandırmasını yapabiliriz.

WordPress’in en güzel yanı temel (cache, seo, güvenlik, yedekleme, bakım vb.) eklentileri ücretsizdir. Eğer özel veya pro sürümlerini isterseniz satın alabilir kurulum ve konfigürasyonlarını yapabiliriz. Beaver Builder, MemberPress, CSS Hero, WPForms, WeDevs, Elementor, LiveChat, Barn2 Media gibi eklenti firmaları ile iş ortaklığımız bulunmaktadır.

Üst düzey güvenlik ve A’dan Z’ye barındırma ve güvenlik hizmetimiz yok. Ancak WP Curve, Manage WP, Sucuri, WP Buffs, Kinsta, WP Engine gibi iş ortaklarımız ile uygun fiyatlara komple wordpress hizmeti alabiliyorsunuz.

Başa dön tuşu
Kapalı