GirişimlerHaberler

İsimtescil.net tasarımını yeniledi

İsimtescil site tasarımı yenilendi

1998 yılında kurulan isimtescil.net Türkiye’nin en eski domain domain ve hosting firmalarından biridir. 570 binden fazla domain uzantısının satış ve destek hizmetini vermektedir. İsimtescil ICANN’ ne bağlı bir kuruluş olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

isim-tescil-yeni-tasarim-1

Uzun süredir tasarımında değişiklik yapmayan isimtescil.net yeni arayüzünü yayına aldı. isimtescil.net kendi yazılım ekibinin geliştirdiği ara yüz sayesinde müşterilerine ürünlerini web tabanlı ara yüz sayesinde online yönetebilme özgürlüğü sunmaktadır.

isimtescil.net, aynı zamanda internet hizmetleri dışında marka & patent hizmeti de vermektedir.

isim-tescil-yeni-tasarim-2

Türkiye’nin en büyük alan adı oyuncularından biri olan isimtescil.net in yeni tasarımı gayet şık ve sade olmuş. Kullanıcı deneyimi açısından da oldukça kolay ve anlaşılır bir arayüze sahip.

isim-tescil-yeni-tasarim-4

Dijitalleşme sürecinin tüm hızıyla devam ettiği sektörde panelden müşteriler birçok işlemi kolaylıkla halledebiliyor. Sticky yapışkan üst menü işleri daha da kolaylaştırmış. İsimtescil.net’in turuncu background’una alışması biraz zaman alabilir. Tasarım dünyasının fenomeni haline gelen “Dark Mode” “Karanlık Mod” özelliği yeni isim tescil tasarımında da unutulmamamış. Henüz sadece üye panelinde gördüğümüz karanlık mod özelliğinin yakın zaman da sitenin tamamında kullanılabileceğini düşünüyoruz.

isim-tescil-yeni-tasarim-dark-mode

Türkiye’de %42 pazar payına hakim olan isimtescil.net, global pazarda 2500 kayıt kuruluşu arasında ilk 50 arasındadır. Şirketimiz Ortadoğu Ülkeleri başta olmak üzere global domain pazarında yer almayı hedeflemektedir.

isim-tescil-yeni-tasarim-3

Üye profilinden, yönetim paneline, site arayüzünden tüm sayfalara kadar isimtescil.net A’dan Z’ye tasarımını yenilemiş. 10 yıldır panelini aktif kullanan biri olarak tasarımı beğendiğimi söyleyebilirim. Siz yeni tasarımını nasıl buldunuz?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı