Webhoca
Webhoca.com

Hizmetlerimiz

A’dan Z’ye Sıfırdan Blog Kurma

if_blogA’dan Z’ye sıfırdan anahtar teslim blog kurup teslim ediyoruz. Domain, hosting, tasarım, seo, sosyal medya, güvenlik vb. tüm ayarları profesyonel bir uzman yapsın ben sadece blog için içerik üreteceğim, içerikten para kazanacağım ve sadece içeriğe odaklanacağım diyorsanız bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sıfırdan blog kurma işinde aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

 • Blog konusu seçme [hangi konuda blog yazacaksınız? fikir & danışmanlık]
 • Hangi blog platformunu kullanacağına karar verme [wordpress & blogspot & medium & thumblr]
 • Domain-Alan adı satın alma [anlaşmalı domain firmalarından uygun fiyata domain satın alma]
 • Hosting satın alma [indirim kuponlu hosting şirketlerinden blog için uygun fiyata hosting satın alma]
 • Tema satın alma [themeforest.net veya internet üzerinde beğendiğiniz herhangi bir temayı indirim kuponlu olarak uygun fiyata satın alma]
 • WordPress blog kurulumu – Hosting ayarlarının yapılması. [Database, cPanel, Veritabanı vb.]
 • Temel gerekli wordpress ayarlarının yapılması.[link yapısı, saat, dil, url vb. ayarlar]
 • WordPress eklentilerinin kurulması ve gerekli güncel (2018) ayarlarının yapılması: Cache, SEO, Sosyal Medya, Güvenlik vb. temel eklentiler ve ayarları.
 • WordPress tema kurulumu. Demo olarak beğendiğiniz temanın aynısının blog sitenize uygulanması(giydirilmesi)
 • WordPress temanızın türkçeleştirilmesi.
 • WordPress temanızın resim boyutlandırma, hız ayarlarının yapılması.
 • Blogunuzun Google ve diğer arama motorlarına kaydının yapılması. Google Webmaster Tools(search consule) ayarlarının yapılması.
 • Blogunuza Google Analitics kurulması ve günlük ziyaretçi davranışlarını takip edebileceğiniz şekilde ayarlarının yapılandırılması.
 • Blogunuzun sosyal medya hesapların bağlanması, sosyal medya paylaşım ayarlarının yapılması.
 • Blogunuz için zorunlu sayfaların (iletişim, hakkımızda, künye, reklam, gizlilik, hukuka aykırılık vb.) oluşturulması.
 • Anahtar teslim blog siteniz 1 hafta içerisinde teslim edilir. Siz sadece içeriklerinizle ilgilenir başka bir şeye kafa yormazsınız.
 • [Domain ve hosting ücreti bu fiyatın içindedir.]
 • Tema ücreti fiyatın içine dahil değildir.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

SEO Hizmeti

seo-1Ürün ya da hizmet, kişisel blog, kurumsal veya şahıs şirketi, yeni işe başlamış firma veya dünyaca ünlü marka hepsi internette hedefleri doğrultusunda görünür olmak ister. Dünyada 1 805 260 010 web sitesi bulunuyor. Bu sitelerin 171 648 771 tanesi aktif. Detaylı araştırmalara ve canlı sayılara burdan bakabilirsiniz. Milyarlarca internet sitesi içerisinden siteye ziyaretçi çekmek zor görünebilir. Ancak kullanıcı dostu bir tasarım, sitenize has kaliteli, fayda/değer sağlayan içerik ve iyi bir arama motoru optimizasyonu (seo) ile bu mümkün. Detaylı SEO hizmetlerimize burdan bakabilirsiniz.

E-Ticaret & Dijital Pazarlama Danışmanlığı

e-ticaretE-Ticaret sitenizden, pazar yerlerinden (hepsiburada, n11, gittigidiyor) sosyal medyadan (instagram) satış-pazarlama, ürün girişi, kategori yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermekteyiz. E-Ticaret sektöründe +5 yıldan fazla deneyime sahip sertifikalı uzmanlarımızdan danışmanlık alabilirsiniz. E-Ticaret veya dijital pazarlama danışmanlığı ile ilgili daha fazla bilgi için mesaj gönderebilirsiniz.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Marka & Slogan & Domain bulma

markalasmaMarka, Firma ismi, Şirket adı, Blog ya da site adı belli değilse markalaşma ve domain-alan adı bulma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Logo Tasarımı

postFikirlerinizi alarak kaliteli, profesyonel, markanıza uygun logo tasarımını yapıyoruz. Beğendiğiniz logoyu markanıza uygun tasarlıyoruz. Logonuzun nasıl olması gerektiği ile ilgili fikirleri aldıktan sonra örnek 5 tasarım örneği sunuyoruz. Beğendiğiniz tasarım üzerinden logonuzu tasarlıyoruz. Referans logo tasarımları: notdefteri.net, vetrehberi.com, iyifiyat.com.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Site hızı ve optimizasyonlar

growth-e1533113168532Google page speed, gtmetrix veya pingdom sonuçlarına göre yavaş açılan sayfanızı hızlandırıyoruz. Yavaşlayan blog sitenizin düşük olan  hızını arttırıyoruz. Resimlerinizi optimize ediyoruz. Sitenizin ağırlaşmasına neden olan sorunları tek tek düzeltiyoruz. Size sadece para kazanmanızı sağlayacak içeriklerinize odaklanmak kalıyor. fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

SSL kurulumu & https’ye geçiş

http-htpps-gecme-wordpressGoogle’ın arama sonuçları için önceliğe aldığı ve siteleri güvenilir & güvenli değil olarak ikiye ayırdığı SSL sertifikası artık siteniz için çok daha önemli. WordPress blogunuzu seo kaybetmeden http://’den https://’ye sorunsuz taşıyoruz.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

İçerik Hazırlama

digital-marketingZiyaretçileri sitenize çekecek ve daha fazla zaman geçirmesini sağlayacak %100 google seo uyumlu görsel açıdan zengin içerikler üretiyoruz. Müşterilerimizin isteği ve konusuna bağlı olarak içerik üretme yöntemlerimiz değişiyor. İçerik üretirken fikirden hazırlanmasına kadar şunları yapıyoruz.

 • İçerikleri bilgilendirici, eğitici olmasına özen gösteriyoruz. [bkz. örnek içerik]
 • İsteğe bağlı özel içeriklerde hikaye anlatımı (story teller) tarzında ilgi çekici
  içerikler üretiyoruz. [bkz. örnek içerik]
 • İstatistik ve rakamları kullanmayı seviyoruz. [bkz. örnek içerik]
 • Gerektiğinde içeriği İnfografiklerle destekliyoruz. (özel isteğe bağlı)
 • İçeriklerin okunabilirliğini arttırmak için gerektiğinde liste içerikler (maddeler halinde) kullanıyoruz.  [bkz. örnek içerik]
 • İçeriğin doğasına ve hikayesine en uygun görselleri doğru yerlerde kullanıyoruz.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Infografik Hazırlama

laptop-profits-graphicsMarka, ürün veya sitenizde kullanmak istediğiniz içeriklerinize  özel infografik hizmetimiz vardır. Ortalama infografik teslim süresi 1 haftadır.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Video İçerik Hazırlama

feedbackMarka, ürün, veya sitenizi anlatan video içerik/intro hizmetlerimiz bulunmaktadır. Video içerik hizmetlerimiz hikaye anlatımı (konulu) ve ürün-hizmet tanıtımı olarak 2’ye ayrılmaktadır. Çalışma şekli ve fiyatlandırma için bilgi alabilirsiniz.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

WordPress Danışmanlığı & Blog Koçu

wordpressDünyaca ünlü birçok web sitesinin kullandığı internet üzerinde en çok kullanan blog hazırlama altyapısı wordresss ile ilgili A’dan Z’ye wordpress danışmanlık hizmeti vermekteyiz. İsterseniz wordpress blog koçu olarak sadece blogunuza özel koçunuz olarak hizmetlerimizinden yararlabilirsiniz.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Send this to a friend