Webhoca
Webhoca.com

Girişimcilik merkezleri ve yatırımcılar listesi

Girişimcilik merkezleri ve yatırımcılar listesi

Türkiye’de girişimcilik üzerine yayın yapan medya sitelerinden burada bahsetmiştik. Şimdi de Türkiye’de girişimcilik merkezleri ve yatırımcıların listesini yayınlıyoruz.

Girişimcilik merkezleri listesi

Yatırımcılar ve risk sermayesi yatırım şirketleri listesi 

Galata İş Melekleri: Emre Kurttepeli, Alemşah Öztürk, Ahu Büyükkuşoğlu Serter, Arif Akdağ, Burak Divinlioğlu, Cem Soysal, Elbruz Yılmaz, Erinç Özada, Fatih İşbecer, Ferhan Cook, Fırat İşbecer, Fulvio Villa, Haluk Elçi, Joachim Behrendt, Kaan Boyner, Melih Ödemiş, Nevzat Aydın, Orkun Tekin, Ömer Faruk Akarca, Ömer Hızıroğlu, Önder Öztarhan, Serhat Görgün, Serkan Borançılı, Sina Afra, Uğur Şeker ve Ziya Boyacıgiller.

Konuyla ilgili:  İyi bir başlık nasıl olmalı

Etohum:  Murat Şahin, Joachim Behrendt, Barış Ruacan, Faruk Eczacıbaşı, Erol Bilecik, Hasan Aslanoba, Nevzat Aydın, Orhan Göksal, İhsan Elgin, İlkan Gökyılmaz, Ahmet Emre Sarı, Burak Ertaş, Tolga Tatari, Tolga Kabataş, Yüksel Dibekoğlu, Fatih İşbecer, Ari Kesisoğlu, Burçin Didinedin, Erdem Yurdanur, Fırat İşbecer, Melih Ödemiş, Emre Kurttepeli, Burak Divanlıoğlu, Serkan Borançılı, Sina Afra, Orkun Tekin, Aydonat Atasever, Haluk Elçi, Ersan Özer, Ertuğrul Balen, Pamir Gelenbe, Cem Sertoğlu, Kerim Baran, Cem Soysal, Kerim Türe, Tarkan Onar, Wouter Gort, Tümay Asena,

3TS Capital, Aslanoba Capital, General AtlanticHummingbird Ventures, Intel Capital, Tiger Global, Accel Partners, Earlybird, Evren Üçok, İlab Ventures, 212 Venture Capitals, Kobias, LabX, Rhea, İş Girişim Sermayesi, Şirket Ortağım, Keiretsu, Melek Yatırım Platformu, Copub, Devrim Demirel, Enuygun, Çağlar Erol, Arda Kutsal Webrazzi Ventures

Türkiye’de Aktif Melek Yatırımcıların Listesi – Slideshare

 

2 Yorumlar
  1. catalcatemizliksirketi.com diyor

    Girişimcilik için bence öncelikle sevdiğin iş üzerine kurgulama olmalıdır. Gerisi çok kolay gelecektir. Gerçek başarı için istediğin ve sevdiğin bir seçenek ile hareket edin derim ben.

  2. Cihad diyor

    Yazıda verilen bilgiler çok işi yarar şekilde hazırlanmış. Liste içerisinde KOSGEB girişimci için son derece önemli destekler vermektedir. Bunlara göz atmakta fayda olduğunu düşünenlerdenim. Eğer bir projeniz var ise bunu hayata geçirmek için maddi kaynağınız yeterli olsa dahi bence kosgeb destekleri değerlendirilmeli.

Bir yorum yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Send this to a friend