Fethiye web tasarım

fethiye-web-sitesi-tasarimi
Fethiye Web Tasarım
Fethiye web tasarım firması, Fethiye’de web tasarım işi yapan yerler. Muğla-Fethiye web tasarım ajansları. Webhoca.com olarak yaklaşık 10 yıldır Fethiye’de web tasarım hizmeti vermekteyiz.

Fethiye Web Tasarım

Fethiye web tasarım hizmetlerimiz içerisinde fethiye firma web sitesi tasarımı, fethiye işyeri sitesi tasarımı, fethiye kurumsal web sitesi tasarımları yer almaktadır. Aynı zamanda kişiye özel profesyonel blog sitesi tasarımı yapmaktayız.

Projelik İnternet Sitesi Tasarımları

Projenizin fikir aşamasından yayına alınmasına kadar tüm süreçlerini birlikte hazırladığımız projelik web sitesi tasarımları yapmaktayız. İnternet fikrinizi hayata geçirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunların dışında fethiye’de  verdiğimiz internet hizmetleri;

1. A’dan Z’ye Sıfırdan Blog Kurma

if_blogA’dan Z’ye sıfırdan anahtar teslim blog kurup teslim ediyoruz. Domain, hosting, tasarım, seo, sosyal medya, güvenlik vb. tüm ayarları profesyonel bir uzman yapsın ben sadece blog için içerik üreteceğim, içerikten para kazanacağım ve sadece içeriğe odaklanacağım diyorsanız bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sıfırdan blog kurma işinde aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

 • Blog konusu seçme [hangi konuda blog yazacaksınız? fikir & danışmanlık]
 • Hangi blog platformunu kullanacağına karar verme [wordpress & blogspot & medium & thumblr]
 • Domain-Alan adı satın alma [anlaşmalı domain firmalarından uygun fiyata domain satın alma]
 • Hosting satın alma [indirim kuponlu hosting şirketlerinden blog için uygun fiyata hosting satın alma]
 • Tema satın alma [themeforest.net veya internet üzerinde beğendiğiniz herhangi bir temayı indirim kuponlu olarak uygun fiyata satın alma]
 • WordPress blog kurulumu – Hosting ayarlarının yapılması. [Database, cPanel, Veritabanı vb.]
 • Temel gerekli wordpress ayarlarının yapılması.[link yapısı, saat, dil, url vb. ayarlar]
 • WordPress eklentilerinin kurulması ve gerekli güncel (2018) ayarlarının yapılması: Cache, SEO, Sosyal Medya, Güvenlik vb. temel eklentiler ve ayarları.
 • WordPress tema kurulumu. Demo olarak beğendiğiniz temanın aynısının blog sitenize uygulanması(giydirilmesi)
 • WordPress temanızın türkçeleştirilmesi.
 • WordPress temanızın resim boyutlandırma, hız ayarlarının yapılması.
 • Blogunuzun Google ve diğer arama motorlarına kaydının yapılması. Google Webmaster Tools(search consule) ayarlarının yapılması.
 • Blogunuza Google Analitics kurulması ve günlük ziyaretçi davranışlarını takip edebileceğiniz şekilde ayarlarının yapılandırılması.
 • Blogunuzun sosyal medya hesapların bağlanması, sosyal medya paylaşım ayarlarının yapılması.
 • Blogunuz için zorunlu sayfaların (iletişim, hakkımızda, künye, reklam, gizlilik, hukuka aykırılık vb.) oluşturulması.
 • Anahtar teslim blog siteniz 1 hafta içerisinde teslim edilir. Siz sadece içeriklerinizle ilgilenir başka bir şeye kafa yormazsınız.
 • [Domain ve hosting ücreti bu fiyatın içindedir.]
 • Tema ücreti fiyatın içine dahil değildir.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

2. SEO Hizmeti

seo-1Ürün ya da hizmet, kişisel blog, kurumsal veya şahıs şirketi, yeni işe başlamış firma veya dünyaca ünlü marka hepsi internette hedefleri doğrultusunda görünür olmak ister. Dünyada 1 805 260 010 web sitesi bulunuyor. Bu sitelerin 171 648 771 tanesi aktif. Detaylı araştırmalara ve canlı sayılara burdan bakabilirsiniz. Milyarlarca internet sitesi içerisinden siteye ziyaretçi çekmek zor görünebilir. Ancak kullanıcı dostu bir tasarım, sitenize has kaliteli, fayda/değer sağlayan içerik ve iyi bir arama motoru optimizasyonu (seo) ile bu mümkün. Detaylı SEO hizmetlerimize burdan bakabilirsiniz.

3. E-Ticaret & Dijital Pazarlama Danışmanlığı

e-ticaretE-Ticaret sitenizden, pazar yerlerinden (hepsiburada, n11, gittigidiyor) sosyal medyadan (instagram) satış-pazarlama, ürün girişi, kategori yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermekteyiz. E-Ticaret sektöründe +5 yıldan fazla deneyime sahip sertifikalı uzmanlarımızdan danışmanlık alabilirsiniz. E-Ticaret veya dijital pazarlama danışmanlığı ile ilgili daha fazla bilgi için mesaj gönderebilirsiniz.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

4.Marka & Slogan & Domain bulma

markalasmaMarka, Firma ismi, Şirket adı, Blog ya da site adı belli değilse markalaşma ve domain-alan adı bulma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

5. Logo Tasarımı

postFikirlerinizi alarak kaliteli, profesyonel, markanıza uygun logo tasarımını yapıyoruz. Beğendiğiniz logoyu markanıza uygun tasarlıyoruz. Logonuzun nasıl olması gerektiği ile ilgili fikirleri aldıktan sonra örnek 5 tasarım örneği sunuyoruz. Beğendiğiniz tasarım üzerinden logonuzu tasarlıyoruz. Referans logo tasarımları: notdefteri.net, vetrehberi.com, iyifiyat.com.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

6. Site hızı ve optimizasyonlar

growth-e1533113168532Google page speed, gtmetrix veya pingdom sonuçlarına göre yavaş açılan sayfanızı hızlandırıyoruz. Yavaşlayan blog sitenizin düşük olan hızını arttırıyoruz. Resimlerinizi optimize ediyoruz. Sitenizin ağırlaşmasına neden olan sorunları tek tek düzeltiyoruz. Size sadece para kazanmanızı sağlayacak içeriklerinize odaklanmak kalıyor.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

7. SSL kurulumu & https’ye geçiş

http-htpps-gecme-wordpressGoogle’ın arama sonuçları için önceliğe aldığı ve siteleri güvenilir & güvenli değil olarak ikiye ayırdığı SSL sertifikası artık siteniz için çok daha önemli. WordPress blogunuzu seo kaybetmeden http://’den https://’ye sorunsuz taşıyoruz.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

8. İçerik Hazırlama

digital-marketingZiyaretçileri sitenize çekecek ve daha fazla zaman geçirmesini sağlayacak %100 google seo uyumlu görsel açıdan zengin içerikler üretiyoruz. Müşterilerimizin isteği ve konusuna bağlı olarak içerik üretme yöntemlerimiz değişiyor. İçerik üretirken fikirden hazırlanmasına kadar şunları yapıyoruz.

 • İçerikleri bilgilendirici, eğitici olmasına özen gösteriyoruz. [bkz. örnek içerik]
 • İsteğe bağlı özel içeriklerde hikaye anlatımı (story teller) tarzında ilgi çekici
  içerikler üretiyoruz. [bkz. örnek içerik]
 • İstatistik ve rakamları kullanmayı seviyoruz. [bkz. örnek içerik]
 • Gerektiğinde içeriği İnfografiklerle destekliyoruz. (özel isteğe bağlı)
 • İçeriklerin okunabilirliğini arttırmak için gerektiğinde liste içerikler (maddeler halinde) kullanıyoruz. [bkz. örnek içerik]
 • İçeriğin doğasına ve hikayesine en uygun görselleri doğru yerlerde kullanıyoruz.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

9. Infografik Hazırlama

laptop-profits-graphicsMarka, ürün veya sitenizde kullanmak istediğiniz içeriklerinize özel infografik hizmetimiz vardır. Ortalama infografik teslim süresi 1 haftadır.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

 

10. Video İçerik Hazırlama

feedbackMarka, ürün, veya sitenizi anlatan video içerik/intro hizmetlerimiz bulunmaktadır. Video içerik hizmetlerimiz hikaye anlatımı (konulu) ve ürün-hizmet tanıtımı olarak 2’ye ayrılmaktadır. Çalışma şekli ve fiyatlandırma için bilgi alabilirsiniz.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

11. WordPress Danışmanlığı & Blog Koçu

wordpressDünyaca ünlü birçok web sitesinin kullandığı internet üzerinde en çok kullanan blog hazırlama altyapısı wordresss ile ilgili A’dan Z’ye wordpress danışmanlık hizmeti vermekteyiz. İsterseniz wordpress blog koçu olarak sadece blogunuza özel koçunuz olarak hizmetlerimizinden yararlabilirsiniz.

fİyat TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

Fethiye’de web sitesi tasarımı yaptırmak mı istiyorsunuz?
Aklınızda bir internet sitesi projesi var ve Fethiye’de internet sitesi tasarımını hayata geçirecekseniz sizlere yardımcı olabiliriz.

Fethiye’de verdiğimiz hizmetler;

 • Fethiye’de seo hizmeti
 • Fethiye web tasarım
 • Fethiye’de e-ticaret sitesi danışmanlığı,
 • Fethiye’de dijital pazarlama desteği,
 • Fethiye marka, slogan ve domain bulma hizmetleri,
 • Fethiye’de logo tasarımı,
 • Fethiye’de profesyonel wordpress web sitesi tasarımı,
 • Fethiye’de wordpress ve blog eğitimi,
 • Fethiye’de web site hız ve optimizasyonları,
 • Fethiye’de web sitelerinize sosyal medya hesaplarınıza içerik hizmetleri,
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
en-iyi-seo-icerik-nasil-750x430
Read More

En iyi içerik nasıl hazırlanır?

Bu eğitim Google’ın learndigital.withgoogle.com‘da hazırladığı içerik pazarlama videolarından derlenmiştir. Eğitime başlamadan daha önce hazırladığımız içerik hazırlama araçları listemize göz…
birden-fazla-blog-kisisel-genel-blog-konusu-secme
Read More

Multi blog ve birden fazla blog açmak

İlgi alanımıza göre niş bir konu belirleyip o konuda yazmak mı? Kişisel blog açmak mı? Yoksa jenerik ve kısa bir alan adıyla genel blog açıp her konuda mı yazmak mı? Bu Türkiye'nin eski ve alanında uzman bloggerlarına en çok sorular sorulardan biri. Aynı zamanda popüler webmaster forumlarında ve önde gelen sitelerde hâlâ tartışılmakta. Her şeyin başı özgün olmak. Düzenli olarak yeni içerik üretmek. Lâkin önce ne yapacağımızı nasıl bir yol haritası izleyeceğimizi bilmemiz gerek.
en-iyi-icerik-nasil-yazilir-750x430
Read More

İyi bir blog yazısı yazmak için öneriler

Artık her yaştan insanın kişisel veya farklı konularda blogu var. Peki iyi bir blog yazısı yazmanın püf noktaları neler? Blog yazarken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi konuda yazarsak yazalım iyi bir blogger olmanın kuralları var.
girisimcilik-uzerine-denemeler-745x430-745x430
Read More

Girişimcilik üzerine denemeler

Girişimcilik üzerine denemeler Başarıya ulaşmış bunca projesi olan girişimci pîri varken karalamak haddimize değil ancak aflarına sığınarak bu…