Social Media Marketing

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal Medya siteleri aracılığı ile işletmelerin ürün ve hizmetlerini tanıtması, satışa çıkarması ve etkileşim kurmasına denir.

  • Sosyal medya planlama ve strateji oluşturulur.
  • Sosyal Medya Hesaplarının açılması ve kurulumları.
  • Sosyal Medya hesaplarının profil, kapak resmi hazırlanması işletme hesabıyla ilgili bilgilerin girilmesi.
  • Hedef kitlenin belirlenmesi.
  • Kampanya ve indirim reklam görsellerinin hazırlanması, doğru etiket ve başlıklarla doğru zamanda paylaşılması.
  • Etkileşimi arttıracak dikkat çekecek paylaşımların hazırlanması.
  • Sosyal Medya hesapları reklam yönetimi ve raporlama.
Hootsuite – We are social 2019 Türkiye Raporu

turkiye-dijital-sosyal-medya-istatistik-2019

Neler Yapıyoruz?

Facebook Reklamları, Facebook reklam görseli hazırlama ve Facebook reklam yönetimi, Facebook reklam sonrası raporlama.

Twitter Reklamları, Twitter reklam görseli hazırlama ve Twitter reklam yönetimi, Twitter reklam sonrası sonuçları raporlama. Detaylı istatistik ve analizler

Instagram Reklamları, Instagram reklam görseli hazırlama ve Instagram reklam yönetimi, Instagram reklam raporlama.Detaylı istatistik ve analizler.

Youtube Reklamları, Youtube reklam görseli hazırlama ve Youtube reklam yönetimi, Youtube reklam sonrası sonuçları raporlama.

Pinterest Reklamları, Pinterest reklam görseli hazırlama ve Pinterest reklam yönetimi, Pinterest reklam sonrası sonuçları raporlama.

Linkedin Reklamları, Linkedin reklam görseli hazırlama ve Linkedin reklam yönetimi, Linkedin reklam sonrası sonuçları raporlama.

Sosyal Medya

Sosyal Medya Kullanımı

Sosyal Medya İstatistikleri
Türkiye dünyada en aktif sosyal medya kullanan ülkeler arasında. Özellikle Facebook, Instagram ve Twitter Türkiye’de en çok kullanılan sosyal medya siteleri.

Sosyal Medya Türkiye

Türkiye’de 60 milyon internet aktif kullanıcısı var. Hane halkının %99’unda Televizyon var. Günlük sosyal medya kullanımı 2.45 dakika. Youtube, Instagram, Whatsapp ve Facebook en çok girilen dijital mecralar.

Sosyal Medya Dünya

Dünya’da 4.39 milyar internet kullanıcısı, 3.48 milyar sosyal medya kullanıcıs var. Günlük sosyal medya kullanımı 2.15 dakika. En çok girilen dijital mecralarsa şöyle; Google, Youtube, Facebook, Baidu, Wikipedia.

Yardım - SSS

Sık Sorulan Sorular

Evet, müşterilerimize telefonda ve whatsapp üzerinden mesai saatleri içinde destek vermekteyiz.

Evet ön görüşme ve işi teslim aldıktan sonra yaptığımız çalışmalarla ilgili 1-3 gün arasında düzenli raporlama yapmaktayız. Raporlar e-posta adresinize gönderilmektedir.

Bu tamamen işin büyüklüğüne projeye göre değişmektedir. Normal şartlarda; kişisel, tek sayfa hazır web tasarımları 3-4 gün içinde kurumsal, firma blog tasarımları 5-7 gün içinde teslim edilmektedir. İşletme, şirket web siteleri, profesyonel bloglar veya özel tasarım projelerinin süreleri işin durumuna göre değişmektedir. Ön görüşme ve araştırma süreci sonrası ortalama teslim edilme süresi önceden belirtilmektedir.

Hayır dahil değildir. İş ortağı olduğumuz ThemeForest.net, Mythemeshop, Divi, themeisle, Studiopress, Genesis, SteadyIncome, Themify, Rehub, CSSigniter, TeslaTheme, TemplateMonster, Themeum, Apollo13, SuperbThemes gibi  firmalardan beğendiğiniz herhangi bir WordPress temayı satın alabilir kurulumu, isteklerinize özel giydirme ve yapılandırmasını yapabiliriz.

WordPress’in en güzel yanı temel (cache, seo, güvenlik, yedekleme, bakım vb.) eklentileri ücretsizdir. Eğer özel veya pro sürümlerini isterseniz satın alabilir kurulum ve konfigürasyonlarını yapabiliriz. Beaver Builder, MemberPress, CSS Hero, WPForms, WeDevs, Elementor, LiveChat, Barn2 Media gibi eklenti firmaları ile iş ortaklığımız bulunmaktadır.

Üst düzey güvenlik ve A’dan Z’ye barındırma ve güvenlik hizmetimiz yok. Ancak WP Curve, Manage WP, Sucuri, WP Buffs, Kinsta, WP Engine gibi iş ortaklarımız ile uygun fiyatlara komple wordpress hizmeti alabiliyorsunuz.

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri

Sosyal Medya Reklamları, Sosyal Medya Reklam Görseli Hazırlama, Sosyal Medya Hesap Yönetimi, Sosyal Medya Reklam sonarası raporlama hizmetleri.
Back to top button
Close
Close