WP Plugins-Eklentiler

En iyi wordpress eklentileri listeleri

En iyi wp eklentileri

En iyi WordPress eklentileri 2020

Dünya’da websitelerinin %25’i Wordpress ile kuruluyor. Her 100 siteden 25’inde Wordpress tercih ediliyor. Wordpress tek başına internetin 4’te birini omuzluyor. Ülkemizde de en çok tercih edilen içerik yönetim sistemi olan Wordpress’in milyonlarca eklentisi mevcut.

İnternette fazlasıyla en iyi Wordpress eklentileri, en çok kullanılan Wordpress eklentileri gibi konular mevcut. bizde sizlere Wordpres ile ilgili yerli ve yabancı kaynaklarda hazırlanmış en iyi Wordpress eklentileri listelerini paylaşacağız.

Sitenizin daha hızlı çalışması, güvenlik gibi nedenlerle temel Wordpress eklentileri dışında eklenti kurmanızı tavsiye etmiyoruz. Ne kadar az eklenti kurarsanız sunucunuza daha az yük bineceği için siteniz daha hızlı ve sorunsuz çalışır.

Webde yayınlanan en iyi Wordpress eklentileri listelerinde her listede en çok işinize yarayacak Wordpress eklentileri yer alıyor. Listeleri hazırlayanlar arasında Matt Mullenweg, Neil Patel, Ümit Öncel, Wpexplorer, Wpbeginner, Quicksprout, Yoast, Webrazzi gibi alanında uzman kişiler ve bloglar yer alıyor. Notdefterinize kaydedeceğinizi düşündüğüm eklentiler;

 1. Popüler seo blogu Quicksprout’un hazırladığı liste için tıklayınız!
 2. Seo uzmanları tarafından dünyanın en iyi seo eklentilerinden biri olarak gösterilen
  Yoast’ın hazırladığı liste burada!
 3. Türkiye’nin popüler teknoloji blogu Webrazzi tarafından yayınlanan liste şurada!
 4. Wordpress ve marketing uzmanı aynı zamanda tanınmış girişimci Nail Patel’in hazırladığı listeyi dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.
 5. Dünyanın  en geniş kapsamlı wordpress rehberlerinden biri olan wpbeginner’ın kurmanız gereken wordpress eklentileri listesi
 6. Kategorilere göre[uygulama, güvenlik, seo, cache, yorum] en iyi eklentilerin listelendiği yazı favorilerimden biri. Listeyi görmek için tıklayınız.
 7. En popüler tema üreticilerden woothemes’in hazırladığı liste için tıklayınız!
 8. Bloglama konusunda takip etmenizi önerdiğim wpmav.com’un listesi 
 9. Son olarak bizim hazırladığımız mutlaka kullanmanız gereken temel wordpress eklentileri listesi

Listeye eklemek istediğiniz en iyi temel wordpress eklentileri listesi olursa yorumda belirtebilirsiniz.

 

 

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı