DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital Pazarlama, İçerik Pazarlaması, Sosyal Medya Pazarlama, E-Posta Pazarlaması, Blog Pazarlama, Video Pazarlama, Dijital Pazarlama İçerikleri Webhoca.com'da

Dijtal Pazarlama

Webhoca Dijital Pazarlama

Geleneksel/klasik pazarlama ve dijital pazarlama ile ilgili detaylı blog yazıları

pazarlama-head-1.png
pazarlama-head-2.png

SEO

Search Engine Optimization Arama Motoru Optimizasyonu Google-Yandex-Bing vb.

SEM

SEM - Search Engine Marketing Arama Motoru Pazarlaması Adwords vb.

İçerik Pazarlama

İçerik ve Blog Pazarlaması Hikayeleştirerek Pazarlama

Sosyal Medya Pazarlama

Facebook, Twitter, Instagram Linkedin, Pinterest Pazarlama

E-Mail Pazarlama

E-Posta Pazarlaması Mailchimp, Mailer, Feedburner Pazarlama

Affilate Pazarlama

Satış Ortaklığı Affilate Marketing

Youtube Pazarlama

Youtube video pazarlama Video pazarlama

E-Ticaret Pazarlaması

Pazaryerleri, B2B, B2C C2C Pazarlama

Görüntülü Reklam Pazarlama

PPC - Ads- Banner - Click Pazarlama

Re – Marketing

Yeniden Pazarlama, Veri tabanlı pazarlama

Mobil Pazarlama

Android-IOS Pazarlama SMS, MMS, Çağrı, Toplu SMS Pazarlama

Oyun E-Kitap Pazarlama

Gaming, Oyunlar, E-kitap Pazarlaması

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital Pazarlama ürün ve hizmetlerinizi internette tanıtabileceğiniz satış-pazarlama yöntemidir. 2019 rakamlarına göre Dünyadaki 7 milyar insanın yarısı internet erişimine sahip. Ülkemizde 82.4 milyon nüfusun 59 milyonu internet kullanıyor. 52 milyonu aktif sosyal medya kullanıyor. Küçük ve orta ölçekli bütün işletmeler ürün ve hizmetlerini pazarlamak, maliyetlerini düşürmek için dijital dönüşüm içinde.

1470399607_Illustration.png
1470399614_Social_Media.png

NELER YAPIYORUZ?

Önce ürün ve hizmetlerinizi, markanızı tanıyoruz. Ardından hedef kitlenize özel dijital pazarlama planı geliştiriyoruz. SEO, Facebook, Youtube, Instagram, Twitter, Linkedin, Pinterest, Sosyal Medya, Adwords, PPC, Banner Ads, İçerik veya E-Mail Pazarlama hangi platformları kullanacağımızı belirleyip plan doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz.

fiyatlandırma

Fiyatlar; Belirlediğiniz hedefler, hangi dijital pazarlama platformlarını kullanacağınız, proje büyüklüğünüz, ayırdığınız bütçeye göre değişir. Dijital pazarlama formunu doldurarak fiyatlandırma ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

1470399594_Web_Design.png

Dijital Pazarlama Hizmetleri

1470399662_Marketing.png

Sosyal Medya Pazarlama

Instagram, Facebook, Twitter Reklam Yönetimi ve Optimizasyonu, Sosyal Medya Pazarlama, Ölçümleme, Raporlama, Sosyal Medya Yönetimi

1470399671_SEO.png

İçerik Pazarlama

İçerik Pazarlama, İçerik Üretimi, İçerik Stratejisi ve Projeleri Geliştirme, İçerik Pazarlama Hizmeti

1470399715_E-Commerce.png

Inbound Pazarlama

Ürün ve hizmetlerinize müşteri çekmek, satış yapmak için SEO, İçerik, Sosyal Medya, E-Mail pazarlama yöntemlerini kullanarak Omni Channel pazarlama.

1470399674_App_Development.png

Blog Pazarlama

Kişisel, Kurumsal ve Profesyonel bloglarla pazarlama.

1470399667_Newsletter.png

E-Posta Pazarlama

E-Mail Pazarlama, E-Posta Pazarlama, Dönüşüm Raporları

1470399656_Branding.png

Influencer Pazarlama

Facebook, Youtube, Instagram, Twitter, Snapchat gibi sosyal medya sitelerinde yüksek takipçiye sahip kişilerin kitlesine satış ve pazarlama.

Yardım - SSS

Sık Sorulan Sorular

Evet, müşterilerimize telefonda ve whatsapp üzerinden mesai saatleri içinde destek vermekteyiz.

Evet ön görüşme ve işi teslim aldıktan sonra yaptığımız çalışmalarla ilgili 1-3 gün arasında düzenli raporlama yapmaktayız. Raporlar e-posta adresinize gönderilmektedir.

Bu tamamen işin büyüklüğüne projeye göre değişmektedir. Normal şartlarda; kişisel, tek sayfa hazır web tasarımları 3-4 gün içinde kurumsal, firma blog tasarımları 5-7 gün içinde teslim edilmektedir. İşletme, şirket web siteleri, profesyonel bloglar veya özel tasarım projelerinin süreleri işin durumuna göre değişmektedir. Ön görüşme ve araştırma süreci sonrası ortalama teslim edilme süresi önceden belirtilmektedir.

Hayır dahil değildir. İş ortağı olduğumuz ThemeForest.net, Mythemeshop, Divi, themeisle, Studiopress, Genesis, SteadyIncome, Themify, Rehub, CSSigniter, TeslaTheme, TemplateMonster, Themeum, Apollo13, SuperbThemes gibi  firmalardan beğendiğiniz herhangi bir WordPress temayı satın alabilir kurulumu, isteklerinize özel giydirme ve yapılandırmasını yapabiliriz.

WordPress’in en güzel yanı temel (cache, seo, güvenlik, yedekleme, bakım vb.) eklentileri ücretsizdir. Eğer özel veya pro sürümlerini isterseniz satın alabilir kurulum ve konfigürasyonlarını yapabiliriz. Beaver Builder, MemberPress, CSS Hero, WPForms, WeDevs, Elementor, LiveChat, Barn2 Media gibi eklenti firmaları ile iş ortaklığımız bulunmaktadır.

Üst düzey güvenlik ve A’dan Z’ye barındırma ve güvenlik hizmetimiz yok. Ancak WP Curve, Manage WP, Sucuri, WP Buffs, Kinsta, WP Engine gibi iş ortaklarımız ile uygun fiyatlara komple wordpress hizmeti alabiliyorsunuz.

Dijital Pazarlama Hizmeti Almak İster misiniz?

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı